Tip na dobrú noc :)

Mirka

Tip na dobrú noc :)

Hovorí sa, vraj keď si pred spaním vizualizuješ svoj život tak, ako ho túžiť žiť, celý vesmír sa spojí, aby sa ti to splnilo. No,to som trošku skomolila citát od Paula Coelha :), ale pravda to určite je. :)

Princíp zákona príťažlivosti naozaj funguje tak, že sa vo svojom živote správame a cítime, ako by sme mali splnené všetky, aj tie najtajnejšie želania.

Ak napríklad túžiš po práci, ktorá ťa bude napĺňať, no zatiaľ chodíš do "zamestnania", ktoré je skôr z núdze cnosť, jednoducho si predstav, že to, čo robíš dnes, je tvoj job snov. Pristupuj ku každej úlohe s tou najväčšou láskou a najvyšším nasadením. Pretože týmto zo seba vyžaruješ energiu tvorenia, hojnosti, radosti. A práve toto si cez túto vibráciu pritiahneš.

Ak túžiš po harmónii vo vzťahu a už by si si vedel predstaviť deň aj bez lietajúcich tanierov a hukotu, správaj sa k svojmu partnerovi s úctou a láskou. Buď sa tak začne správať aj on (ona) k tebe, alebo príde druhá nezábudka :). Nezabudni, je to tvoje zrkadlo, darmo budeš utekať :)

No a ak túžiš po číro-čistej sebaláske, jednoducho si uvedom, že nemusíš už ani zmúdrieť, dospieť, prejsť ďalšími ezo kurzami - už dnes, práve teraz a tu, si úplne, totálne, absolútne dokonalý a hodný tej najčistejšej lásky, ktorú tvoje srdce ukrýva.

Ak sa vám to zdá ako čary a vraj to fungovať nemôže... Tak to neskúšajte :). Ak by ste to predsa len chceli oprobovať, nech sa páči. Energia, ktorou sa celý proces spúšťa, je energia vďačnosti - za seba, za život, za blízkych, za prácu, za životné skomoleninky, za príbeh :) Je to ľahučké, stačí Slnko v Srdci a vaša vesmírna objednávka je v procese vybavovania :)

Prajem nám krásne sny. A teším sa na to, čo si všetci vytvoríme :).

M

Dátum: 23.5.2017 11:56:21

Komentáre (0):