O DÁVANÍ A PRIJÍMANÍ

Mirka
Toto je veľký mesiac. Silný. Intenzívny. Bude nás motivovať k úžasným výkonom, možno budeme mať pocit, že pokojne zvládneme viac vecí naraz. Viac ako inokedy si však precíťme, že je potrebná harmónia - vyváženosť. 

V prvom rade ide o nás. O naše svetlo a energiu. Čím viac jej vydáme, tým viac by sme mali načerpať - cvičením, živou stravou ale predovšetkým oddychom, spánkom, meditáciou. 

Energia je taká silná, že budeme mať pocit, že sme nezastaviteľní. A skutočne sme :). Len je dôležité, aby sme nezabudli dovyživiť svoje telíčko.

Veľmi dôležité je zachovať harmóniu dávania a prijímania aj voči ostatným bytostiam. Niekedy máme pocit, že by sme sa rozdali a pre druhých urobili všetko. Nezabudnime - buďme vždy na prvom mieste. Nestavajme nikoho pred svoje dobro, to nie je láska, to je ego túžiace po ocenení a vďačnosti. Pokiaľ dávame z pohnútok hladného ega reakcia okolia je jasná - miesto vďačnosti a úprimného váženia si našej energie príde pocit samozrejmosti a menejcennosti.

Uvedomme si, že nie tí ostatní, ale my sme túto situáciu vytvorili. A nie tí ostatní, ale my máme moc z nej vystúpiť. Niekedy je to náročné, pretože, ak prestaneme dávať tam, kde boli na to zvyknutí, môže prísť k nepochopeniu až k strate dlhoročných spojení. Lenže... Ostávať v nezdravých prepojeniach iba preto, aby naše ego dostalo, čo si pýta... Toto už viac slúžiť nebude.

Ak však dávame čistú lásku, nezištnú, bez očakávaní, naša energia bude znásobená a my budeme cítiť, ako sa nám krásne dobíjajú baterky :).

Skúsme si teda dnes precítiť - Kde dávam viac, než je zdravé? Oceňujem lásku, ktorá sa ku mne dostáva? Dokážem poďakovať a úprimne vyjadriť obdiv všetkým, ktorí mi lásku dávajú a starajú sa o mňa? Som sama/sám voči sebe jemný a pracujem so svojou energiou vyvážene?

Naše duše túžia po zdravej energii, ktorá je nekonečná. Stačí, že presvetlíme bloky, ktoré jej bránia prúdiť :).

Krásny večer, lásky :)

Mirka - Slnko v Srdci

 

 
Dátum: 06.8.2017 21:53:08

Komentáre (0):